Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Fancy Image Box

Massive Dynamic has over 10 years of experience in Design. We take pride in delivering Intelligent Designs and Engaging Experiences for clients all over the World.

Dijital Baskı

Bilgisayar ortamında hazırlanan görsellerin ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde farklı materyaller üzerine büyük ebatlı yazıcılar ile aktarılmasıdır.
    Dijital baskı teknolojileri günümüzde oldukça gelişmiş ve fotoğraf kalitesinde baskılar almamıza olanak sağlıyor.
Dijital baskı makineleri de kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır.
  Dış mekan Baskı – İç Mekan Baskı – Solvent Baskı – Uv Baskı – Işıklı Baskı - Latex Baskı olmak üzere her baskı çeşidinin kendine özel avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Doğru materyal ve doğru baskı tekniğini kullanmanız alacağınız sonucu ciddi bir şekilde etkilemektedir.
  Grafik tasarım sürecinden başlayarak üretim ve montaj aşamalarına kadar bir bütün olarak planlama yapılmadır. Doğru planlama hem zaman hem de maliyet açısından istediğiniz sonucu almanıza olanak sağlayacaktır.
İkonik Reklam olarak dijital baskı ve reklam malzemeleri konusunda aklınıza takılan her soruya oluşturduğumuz blok sayesinde cevaplar vermeye çalıştık. Eğer daha fazla bilgiye ve planlamaya ihtiyacınız var ise bizlere web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.